Últimes notícies
Home » Classificacions 2017

Classificacions 2017

Classificacions oficials de la VI Cursa Solidària Lluïsos.

(Prem CTRL + F per buscar el teu nom)

P.Gen. P.Cat. Dorsal Nom Club Temps Min./Km
1 1 339 RUBIO SEGARRA, IÑAKI CABANES (DELTA VALENCIA) 0:15:24 3:04
2 2 2 HERRERO ALFONSO, VICENTE C.A. ONDA 0:15:49 3:09
3 3 90 GONZALEZ SALVADOR, OSCAR HNOS. JARDINERIA CUADROS 0:15:52 3:10
4 4 125 MORA CHUECOS, JORGE INLINEA SPORT 0:16:19 3:15
5 5 338 SANCHEZ GARCIA, VICENTE GRAO RUNNERS 0:16:38 3:19
6 6 448 LOZANO VELASCO, JAVI INDEPENDIENTE 0:16:51 3:22
7 7 446 REYES MATI, JOSE GRAO RUNNERS 0:16:59 3:23
8 8 272 GARCÍA MUÑOZ, ANTONIO C.A. VILA-REAL 0:17:01 3:24
9 9 432 FERNANDEZ DIEGO, FERNANDO CELTIC SUBMARI 0:17:07 3:25
10 10 181 GIMENO, CHEMA MERIDIANO 0 0:17:15 3:27
11 11 269 PASCUAL MARMANEU, ALFONSO C. D. FREE RUN 0:17:22 3:28
12 12 1 RUIZ MARTINEZ, SERGIO MAMUTS MOUNTAIN 0:17:27 3:29
13 13 344 GARCIA LLOPIS, CARLOS TRIVILA 0:17:30 3:30
14 14 222 RUS LOPEZ, ANTONIO HNOS. JARDINERIA CUADROS 0:17:32 3:30
15 15 193 MUÑOZ MUÑOZ, RUBÉN HNOS. JARDINERIA CUADROS 0:17:33 3:30
16 16 130 MUÑOZ CONTRERAS, ENRIQUE TRIVILA 0:17:42 3:32
17 17 178 NEBOT ROIG, JAVIER TRINOULAS 0:17:44 3:32
18 18 65 BARRACHINA MONFORT, XIMO HNOS. JARDINERIA CUADROS 0:17:45 3:33
19 19 245 SANCHEZ GARCIA, ANGEL C.A. VILA-REAL 0:17:46 3:33
20 20 240 RIVERA USO, JAIME TRIVILA 0:17:47 3:33
21 21 270 TEROL FERRI, EMILIO HNOS. JARDINERIA CUADROS 0:17:51 3:34
22 22 244 ARCHELA BARRACHINA, SERGIO TRIVILA 0:17:53 3:34
23 23 207 ALEGRE MORALES, EMILIO UNIO ATLETICA CASTELLO 0:17:54 3:34
24 24 345 GALÍ DOMINGO, GONZALO DEYOKA 0:17:55 3:35
25 25 308 LOPEZ OSTOS, RAFA C.A. VILA-REAL 0:17:56 3:35
26 26 323 YAGÜE PERIS, RAÚL TRILAVALL 0:17:59 3:35
27 27 189 MANRIQUE AIBAR, ALFONSO OUTDOOR PERSONAL TRAINER 0:18:16 3:39
28 28 185 CASAÑA CARRATALA, RUBEN TRIVILA 0:18:22 3:40
29 29 14 MINGOL CUADROS, CARLOS HNOS. JARDINERIA CUADROS 0:18:23 3:40
30 30 369 ALCUÑA ALEPUZ, JOSE TRILAVALL 0:18:23 3:40
31 31 124 LOPEZ COLONQUES, JUAN TRIVILA 0:18:28 3:41
32 32 104 CASALTA MÁRQUEZ, SALVADOR INDEPENDIENTE 0:18:31 3:42
33 33 140 PLIEGO GARCIA, FCO JAVIER EI A CORRER 0:18:33 3:42
34 34 10 MESAS TAMBORERO, RUBEN TRINOULAS 0:18:36 3:43
35 35 362 DOÑATE LOPEZ, JAVIER DC SPORT CLUB 0:18:40 3:44
36 36 241 RIVERA USO, JORGE TRIVILA 0:18:41 3:44
37 37 141 MOLINER GARCIA, FRANCISCO EI A CORRER 0:18:51 3:46
38 38 368 RAMOS MEZQUITA, JOSEP INDEPENDIENTE 0:18:55 3:47
39 39 128 ANDREU, VICENT INDEPENDIENTE 0:19:07 3:49
40 40 127 MARTINEZ GONZALEZ, JAVI C.A. VILA-REAL 0:19:07 3:49
41 41 57 ALBIOL ANADÓN, JOSÉ MANUEL C.A. URBAN RUNNING CASTELLON 0:19:09 3:49
42 1 107 BONET FAS, INMA ATMOSFERA SPORT RUNNING 0:19:09 3:49
43 42 67 MINGARRO BROCH, EDUARD UNIÓN DEPORTIVA VEGETARIANA 0:19:10 3:50
44 43 96 FORTUÑO AGULLEIRO, ISAAC INDEPENDIENTE 0:19:14 3:50
45 44 367 CÓZAR TORÁN, PEDRO INDEPENDIENTE 0:19:15 3:51
46 45 364 PIQUERAS SALAZAR, IGNACIO C.M. VISTABELLA 0:19:19 3:51
47 46 280 TORNER MUNDÓ, FERRAN CELTIC SUBMARI 0:19:20 3:52
48 47 359 CARCELLER SAFONT, MAURI INDEPENDIENTE 0:19:20 3:52
49 48 196 MARTINEZ CEREZUELA, MIGUEL ÁNGEL CM CAMPO BASE ONDA 0:19:21 3:52
50 49 226 VAQUER FERRER, JOSE SOM ESPORT-NATURA 0:19:21 3:52
51 50 148 MUNUERA MORENO, MIGUEL C.A. VILA-REAL 0:19:26 3:53
52 51 294 DARAS FERRANDO, AGUSTIN INDEPENDIENTE 0:19:26 3:53
53 52 210 VALERA BERZOSA, CARLOS HNOS. JARDINERIA CUADROS 0:19:27 3:53
54 53 111 MARTIN FERNANDEZ, JOSE LUIS INDEPENDIENTE 0:19:30 3:54
55 2 236 PITARCH MOROS, CHANTAL TRIVILA 0:19:31 3:54
56 54 293 PEDRO FERRANDIS, ADAN INDEPENDIENTE 0:19:31 3:54
57 55 292 DARAS FERRANDO, JOSE A 4 PELAT 0:19:33 3:54
58 56 106 RUIZ GOMEZ, DONATO HNOS. JARDINERIA CUADROS 0:19:40 3:56
59 57 109 CASTAÑER OLIVER, DANIEL INDEPENDIENTE 0:19:48 3:57
60 58 325 CABEDO LOZANO, ANTONIO INDEPENDIENTE 0:19:50 3:58
61 59 146 FUSTER GÓMEZ, JORGE TRIVILA 0:19:51 3:58
62 3 59 SOS RUBIO, CARMEN C.A. URBAN RUNNING CASTELLON 0:20:07 4:01
63 60 377 VEDRÍ FERRER, VICENTE C.A. NOULAS 0:20:10 4:02
64 61 378 NOVOA QUESADA, DAVID INDEPENDIENTE 0:20:12 4:02
65 62 228 IBAÑEZ IBAÑEZ, ELADI UNIO ATLETICA CASTELLO 0:20:16 4:03
66 4 355 AYMERICH BORDONAU, NEUS CELTIC SUBMARI 0:20:16 4:03
67 63 424 GARCIA SEGURA, PASCUAL TRIVILA 0:20:22 4:04
68 64 68 CUADROS ORTIZ, PASCUAL VTE. HNOS. JARDINERIA CUADROS 0:20:23 4:04
69 65 88 RUBERT ROS, GUILLERMO C.A. VILA-REAL 0:20:24 4:04
70 66 287 BORT SERRANO, RAMÓN SOM ESPORT-NATURA 0:20:24 4:04
71 5 112 CLAUSELL TIRADO, ESTER TARONGETES 0:20:31 4:06
72 67 154 MARTÍNEZ MARTÍNEZ, PEDRO INDEPENDIENTE 0:20:38 4:07
73 68 110 MONTIEL MARTINEZ, JOSE CARLOS INDEPENDIENTE 0:20:39 4:07
74 69 26 MATEI, MARCEL IONUT INDEPENDIENTE 0:20:40 4:08
75 70 16 ALMELA CUELLAR, JOAN INDEPENDIENTE 0:20:42 4:08
76 71 251 FORTUÑO MESEGUER, JOAN INDEPENDIENTE 0:20:42 4:08
77 72 419 PORCAR ORIHUELA, JUAN LUIS UNIO ATLETICA CASTELLO 0:20:44 4:08
78 73 31 ALBALATE BALAGUER, JESUS UNIO ATLETICA CASTELLO 0:20:45 4:09
79 74 169 TORRES RENAU, PABLO TRIVILA 0:20:50 4:10
80 75 315 CALVO ARMENTA, ROBERTO CORRE O DERRAMA 0:20:53 4:10
81 76 383 SERRANO CORREDOR, TONI INDEPENDIENTE 0:20:55 4:11
82 77 64 SÁNCHEZ SÁNCHEZ, MIGUEL ÁNGEL AMICS DEL TERMET 0:20:55 4:11
83 6 329 SERRANO AGUILAR, SONIA AMICS DEL TERMET 0:20:56 4:11
84 78 174 POZO MENDOZA, FRAN ATHLETIC RUNNING ANIMATEMPS 0:20:58 4:11
85 79 186 CASAÑA GOMEZ, JAVIER JESUS INDEPENDIENTE 0:21:07 4:13
86 80 116 RUBERT CARDA, RAFAEL AMICS DEL TERMET 0:21:07 4:13
87 81 303 ARZO AMPOSTA, CESAR OUTDOOR PERSONAL TRAINER 0:21:11 4:14
88 82 302 SANCHEZ GOMEZ, RAMÓN OUTDOOR PERSONAL TRAINER 0:21:14 4:14
89 83 137 GIL CANTAVELLA, PAU INDEPENDIENTE 0:21:16 4:15
90 84 286 BALAGUER HUGUET, MARCO INDEPENDIENTE 0:21:16 4:15
91 85 176 GALINDO NOTARI, JUANJO INDEPENDIENTE 0:21:17 4:15
92 86 54 VICENT TAMBORERO, JUANJO INDEPENDIENTE 0:21:20 4:16
93 87 343 GRAU RODRIGUEZ, ELADI XIBECA TRAIL 0:21:22 4:16
94 88 70 MOLES GUMBAU, IVAN INDEPENDIENTE 0:21:23 4:16
95 89 330 BROCH PIQUER, PASCUAL AMICS DEL TERMET 0:21:26 4:17
96 7 197 MARTINEZ CEREZUELA, MARI CARMEN BETXI RUNNERS 0:21:27 4:17
97 90 230 CASTILLO TOMAS, VICENT UNIO ATLETICA CASTELLO 0:21:28 4:17
98 91 267 CUADROS LOZANO, BERNARDO C.A. ONDA 0:21:32 4:18
99 92 333 JUAN NEBOT, MANUEL C.A. VILA-REAL 0:21:33 4:18
100 93 12 OLUCHA ROYO, CARLES INDEPENDIENTE 0:21:35 4:19
101 94 214 PITARCH, JOSE INDEPENDIENTE 0:21:37 4:19
102 95 306 GONZALEZ FONT, TONI INDEPENDIENTE 0:21:46 4:21
103 8 420 LOZANO HERNÁNDEZ, M ANGELES AMICS DEL CLOT 0:21:52 4:22
104 96 299 LLOP VINUESA, SANTIAGO HNOS. JARDINERIA CUADROS 0:22:01 4:24
105 97 71 MIRO TORRES, JORDI INDEPENDIENTE 0:22:17 4:27
106 9 237 SAEZ TORRES, VANESSA CUCURBITA RUNNER 0:22:18 4:27
107 98 418 ALEGRE ALEGRE, PASCUAL C.A. VILA-REAL 0:22:18 4:27
108 99 149 MARTI RAMOS, JOSE PASCUAL INDEPENDIENTE 0:22:22 4:28
109 100 396 RODRIGUEZ CARAVACA, FRANCISCO CELTIC SUBMARI 0:22:25 4:29
110 101 349 TOMAS MONFERRER, VICENTE BANCO SANTANDER 0:22:27 4:29
111 102 235 PARRA VIVO, ANDRES FOTO-FUTUR 0:22:27 4:29
112 103 113 BATALLA ORIOLA, ELOY INDEPENDIENTE 0:22:29 4:29
113 104 416 FERNÁNDEZ GUTIÉRREZ, FERNANDO INDEPENDIENTE 0:22:30 4:30
114 105 129 CHAVESTA, JONATHAN INDEPENDIENTE 0:22:31 4:30
115 106 20 ORTIZ TORRES, FRANCISCO JESUS FREE RUN 0:22:33 4:30
116 107 284 BENLLOCH ARNAU, JOSE MANUEL INDEPENDIENTE 0:22:33 4:30
117 10 285 BENLLOCH GOZALBO, LAURA TRIPUÇOL 0:22:33 4:30
118 108 434 GIL TELLOLS, VICENÇ INDEPENDIENTE 0:22:36 4:31
119 109 326 SANCHEZ SOTO, MIGUEL ANGEL INDEPENDIENTE 0:22:36 4:31
120 11 117 BROCH BELTRÁN, BELÉN TARONGETES 0:22:38 4:31
121 110 115 USÓ BONET, JOSÉ PASCUAL INDEPENDIENTE 0:22:39 4:31
122 12 220 CANTAVELLA ROCHERA, M. DOLORES TARONGETES 0:22:39 4:31
123 111 384 SERRANO GARCÍA, ANTONIO INDEPENDIENTE 0:22:40 4:32
124 112 361 HERVÍAS PEREZ, JUAN CARLOS INDEPENDIENTE 0:22:42 4:32
125 113 21 CANO PATON, LUIS AMICS DEL TERMET 0:22:43 4:32
126 114 281 JANÉS MEDINA, CARLES INDEPENDIENTE 0:22:48 4:33
127 115 177 POZO MOYA, SERGIO TRIVILA 0:22:51 4:34
128 116 156 OJEDA MANZANET, RAFAEL AMICS DEL TERMET 0:22:51 4:34
129 117 394 MORENO SERRA, ADRIAN INDEPENDIENTE 0:23:01 4:36
130 118 393 MORENO SERRA, LUIS INDEPENDIENTE 0:23:01 4:36
131 119 395 MORENO SERRA, MIGUEL ANGEL INDEPENDIENTE 0:23:01 4:36
132 120 108 NAVARRO CENTELLES, VICENTE AMADEO INDEPENDIENTE 0:23:01 4:36
133 121 319 LUQUE FONT, LUIS HNOS. JARDINERIA CUADROS 0:23:04 4:36
134 122 258 CLEMENTE PIQUER, JORDI INDEPENDIENTE 0:23:13 4:38
135 123 346 HERREROS CASTILLO, ANICETO INDEPENDIENTE 0:23:15 4:39
136 124 357 TOMÁS HUESO, ALEX TANDEM MAGAZINE 0:23:16 4:39
137 125 227 CORTELLS MESEGUER, ANTONIO INDEPENDIENTE 0:23:17 4:39
138 13 282 NAVARRO MACIAN, VANESSA INDEPENDIENTE 0:23:23 4:40
139 126 283 CARBO LERMA, DAVID INDEPENDIENTE 0:23:24 4:40
140 127 162 PITARCH PIQUER, DAVID INDEPENDIENTE 0:23:31 4:42
141 128 187 ROOZENBURG, RIK INDEPENDIENTE 0:23:31 4:42
142 129 234 CASALTA MATA, HECTOR INDEPENDIENTE 0:23:41 4:44
143 14 180 FALOMIR VENTURA, EVA INDEPENDIENTE 0:23:41 4:44
144 15 254 PIN GODOS, MAITE INDEPENDIENTE 0:23:48 4:45
145 130 266 VIDA GOMERA, RAFAEL TRIVILA 0:23:49 4:45
146 131 13 CATALAN IBAÑEZ, PEDRO INDEPENDIENTE 0:23:51 4:46
147 132 3 CASALTA MATA, JUANMA COMMUNITY RUN EVASION 0:23:53 4:46
148 16 102 PITARCH HUERTA, SABINA INDEPENDIENTE 0:23:54 4:46
149 133 175 SANCHEZ GARRIDO, RAFAEL OUTDOOR PERSONAL TRAINER 0:24:01 4:48
150 134 121 IRAZUSTA GOÑI, ENEKO INDEPENDIENTE 0:24:01 4:48
151 135 382 PALOMARES CAMPAYO, JOSE A. CEV 0:24:02 4:48
152 136 309 CUELLAR FAJARDO, JORGE INDEPENDIENTE 0:24:03 4:48
153 137 32 GARCIA FERRIS, JESUS INDEPENDIENTE 0:24:03 4:48
154 138 105 JAEN SANCHEZ, JUAN INDEPENDIENTE 0:24:05 4:49
155 139 159 MARTIN FERNÁNDEZ, SIU INDEPENDIENTE 0:24:08 4:49
156 17 352 LOPEZ ARTUÑEDO, SANDRA CELTIC SUBMARI 0:24:09 4:49
157 18 242 ARRUFAT GOTERRIS, FÁTIMA CELTIC SUBMARI 0:24:10 4:50
158 140 24 MIRICA, VIRGIL INDEPENDIENTE 0:24:11 4:50
159 19 23 GUIRADO CUENCA, AGUEDA TRIVILA 0:24:11 4:50
160 141 447 RIPOLLES GALLAN, ANTONIO ORPESACORRE 0:24:13 4:50
161 20 139 PLIEGO GARCIA, Mª ÁNGELES TARONGETES 0:24:15 4:51
162 142 295 GIL SERRA, JOSE ANTONIO LA COOPERATIVA 0:24:16 4:51
163 143 243 CANO PATON, JAVIER INDEPENDIENTE 0:24:24 4:52
164 144 84 BENAGES EDO, ARGIMIRO INDEPENDIENTE 0:24:25 4:53
165 145 279 MONFERRER SANCHIS, JOSÉ CARLOS ATHLETIC RUNNING ANIMATEMPS 0:24:29 4:53
166 146 271 FONT  BELTRAN, ALEJANDRO INDEPENDIENTE 0:24:29 4:53
167 147 320 GIMENO PALLARÉS, JAVIER TRIVILA 0:24:30 4:54
168 21 318 FONT LLOP, PILI HNOS. JARDINERIA CUADROS 0:24:31 4:54
169 148 317 LUQUE LUQUE, LUIS HNOS. JARDINERIA CUADROS 0:24:31 4:54
170 22 233 JOSE, LEILA INDEPENDIENTE 0:24:32 4:54
171 149 216 BELTRAN CASTILLO, JOSE RAMON ATMOSFERA SPORT RUNNING 0:24:37 4:55
172 150 132 RODRIGUEZ CASTILLO, JUAN JOSÉ AMICS DEL TERMET 0:24:38 4:55
173 151 89 ARNAL VERDES, JOSE PASCUAL INDEPENDIENTE 0:24:41 4:56
174 152 198 BELTRAN BRU, JORGE VICENTE INDEPENDIENTE 0:24:42 4:56
175 23 194 SERRA LIÑÁN, NEREA TRIVILA 0:24:48 4:57
176 153 143 TRANCON GOTERRIS, VICENTE M. INDEPENDIENTE 0:24:49 4:57
177 154 170 SERIOLS RAMOS, JOAN JOSEP MONITOR 4 EVER 0:24:50 4:58
178 155 351 BENSACH CUBEDO, FRAN WWW.BENSACH-CHUMILLAS.COM 0:24:52 4:58
179 24 423 PEIRÓ GUIJARRO, MARIA AURORA A TERRA 0:24:54 4:58
180 156 431 PALOMARES DENIA, FCO. IGNACIO INDEPENDIENTE 0:24:56 4:59
181 25 27 ALBA LOPEZ, FRANCISCA HNOS. JARDINERIA CUADROS 0:24:59 4:59
182 26 356 TIRADO MARQUEZ, SILVIA TANDEM MAGAZINE 0:24:59 4:59
183 157 232 LEGRAND LUQUE, CHRISTIAN BCS 0:25:00 5:00
184 27 231 ARBOLES ABAD, ESTER INDEPENDIENTE 0:25:00 5:00
185 158 307 BROCH RUBERT, NACHO OUTDOOR PERSONAL TRAINER 0:25:01 5:00
186 28 260 LOPEZ ONDOÑO, MONICA BETXI RUNNERS 0:25:02 5:00
187 159 421 ZAMUDIO, CHRISTIAN JAVIER INDEPENDIENTE 0:25:05 5:01
188 160 29 BROCH GIMENO, PASQUAL INDEPENDIENTE 0:25:07 5:01
189 161 327 VICENT FONT, DOMINGO JOSÉ FGT 0:25:08 5:01
190 162 350 TRILLES BARREDA, VICENT INDEPENDIENTE 0:25:10 5:02
191 29 340 SEMPERE ROIG, CLAUDIA INDEPENDIENTE 0:25:10 5:02
192 30 209 ESCUDERO MORATO, MONICA INDEPENDIENTE 0:25:10 5:02
193 31 33 TRILLO LUMBRERAS, EVA INDEPENDIENTE 0:25:11 5:02
194 32 322 DOÑATE FERNÁNDEZ, AITANA TRIVILA 0:25:11 5:02
195 163 321 DOÑATE MONTOLIU, CARLOS R. INDEPENDIENTE 0:25:11 5:02
196 164 101 ESCRIG VARA, DAVID INDEPENDIENTE 0:25:12 5:02
197 165 62 LLAGO GARGALLO, IÑAKI ORPESACORRE 0:25:13 5:02
198 166 63 GALLARDO GARCIA, ALBA ORPESACORRE 0:25:14 5:02
199 33 259 CLARAMONTE LLOMBART, Mª JOSÉ BETXI RUNNERS 0:25:15 5:03
200 167 205 NAVARRO FONFRIA, PEDRO INDEPENDIENTE 0:25:16 5:03
201 34 9 ORENGA MESAS, CRISTINA TRINOULAS 0:25:17 5:03
202 35 291 FERRANDIS GAVARA, MAICA A 4 PELAT 0:25:26 5:05
203 168 147 SAFONT FALOMIR, JOSE VTE. C.M. LA PEDRERA 0:25:26 5:05
204 169 380 FORCADA SALES, TONI INDEPENDIENTE 0:25:30 5:06
205 170 171 GALAN MONTERO, OSCAR XIBECA TRAIL 0:25:32 5:06
206 171 328 MARTINEZ ALARCON, BENJAMIN INDEPENDIENTE 0:25:32 5:06
207 172 274 FONT ALBIOL, VICENTE INDEPENDIENTE 0:25:37 5:07
208 36 246 GRANELL VIDAL, LINA CELTIC SUBMARI 0:25:37 5:07
209 173 138 GIL MIRALLES, CARLOS INDEPENDIENTE 0:25:43 5:08
210 174 219 REQUENA ROMERO, JOSE ANDRÉS AMICS DEL TERMET 0:25:44 5:08
211 37 218 JUAREZ ROMERO, Mª ALFONSA AMICS DEL TERMET 0:25:45 5:09
212 175 83 LOPEZ MIGUEZ, JUAN MANUEL DE MATÍ MAÑANA 0:25:58 5:11
213 38 305 CLAUSELL ORTELLS, ANA INDEPENDIENTE 0:25:59 5:11
214 176 276 MATEU GARDEY, EDGAR CROSSFIT 4 FRIENDS 0:26:00 5:12
215 177 4 SAFONT PESUDO, MIGUEL INDEPENDIENTE 0:26:08 5:13
216 39 298 SOLER SEGARRA, MIRIAM TARONGETES 0:26:09 5:13
217 40 297 PONS CERCÓS, ANA TARONGETES 0:26:11 5:14
218 178 135 PERIS CERVERA, AMADEO ULTRA RUNNERS CASTELLON 0:26:12 5:14
219 41 25 MIRICA, MIRELA NICOLETA INDEPENDIENTE 0:26:15 5:15
220 179 52 MEZQUITA RUBERT, PASCUAL LUIS INDEPENDIENTE 0:26:16 5:15
221 180 435 LLORENS HICARIO, DARIO INDEPENDIENTE 0:26:19 5:15
222 181 217 FRANCES DIAZ, RAMON INDEPENDIENTE 0:26:20 5:16
223 182 403 MILLÀ PRADES, VICENT INDEPENDIENTE 0:26:21 5:16
224 42 76 NIETO SERIOLS, MARIA INDEPENDIENTE 0:26:24 5:16
225 183 118 MOLES GARCIA, PASCUAL INDEPENDIENTE 0:26:25 5:17
226 184 221 LLORET AYET, ENRIQUE P. INDEPENDIENTE 0:26:25 5:17
227 43 75 MORA ALCARAZ, GISELA INDEPENDIENTE 0:26:26 5:17
228 185 7 CUBEDO ARACIL, PABLO INDEPENDIENTE 0:26:26 5:17
229 186 373 FLORES CASTILLO, CRISTOFER INDEPENDIENTE 0:26:28 5:17
230 187 120 PASCUAL SORRIBES, OSCAR PINARES/MODDS CANEM 0:26:32 5:18
231 44 119 LOPEZ FERNANDEZ, ALICIA PINARES/MODDS CANEM 0:26:32 5:18
232 188 188 TENA MARTÍ, ISRAEL INDEPENDIENTE 0:26:33 5:18
233 45 78 BELLMUNT SANJUAN, MARISA SME RUNNERS 0:26:39 5:19
234 189 79 MANZANET LLOP, ALEJANDRO SME RUNNERS 0:26:39 5:19
235 190 100 SEGARRA CORBATÓ, JOSÉ INDEPENDIENTE 0:26:43 5:20
236 191 82 SEMPERE FORCADA, DAVID INDEPENDIENTE 0:26:46 5:21
237 46 22 ARENOS ALCAMI, HELENA INDEPENDIENTE 0:26:47 5:21
238 47 190 AYET CAPELLA, ANA INDEPENDIENTE 0:26:51 5:22
239 192 191 LLORENS RODRIGUEZ, OSCAR INDEPENDIENTE 0:26:51 5:22
240 193 211 TORREGROSSA PASCUAL, PERE INDEPENDIENTE 0:26:53 5:22
241 194 388 IBAÑEZ NEBOT, LUIS INDEPENDIENTE 0:26:59 5:23
242 195 56 MARCOANE, DORU INDEPENDIENTE 0:27:00 5:24
243 196 401 ALBIOL ESTELLER, JOSEP P. INDEPENDIENTE 0:27:03 5:24
244 48 304 CABEDO MATA, EVA Mª SME RUNNERS 0:27:03 5:24
245 197 262 ATIENZA FOLGADO, JAVIER INDEPENDIENTE 0:27:07 5:25
246 198 145 LLORENS GIL, IVAN SALVADOR INDEPENDIENTE 0:27:10 5:26
247 199 73 PEIRO SAZ, JUAN INDEPENDIENTE 0:27:11 5:26
248 49 72 HIDALGO ORTEGA, Mª DEL MAR INDEPENDIENTE 0:27:11 5:26
249 200 387 IBAÑEZ NEBOT, CARLOS INDEPENDIENTE 0:27:14 5:26
250 201 250 MARTÍ VICENT, PEDRO INDEPENDIENTE 0:27:14 5:26
251 202 399 PATUEL USÓ, PEPE INDEPENDIENTE 0:27:17 5:27
252 203 99 TIRADO GIMENO, XAVIER INDEPENDIENTE 0:27:18 5:27
253 204 98 LLOPICO VILANOVA, PABLO INDEPENDIENTE 0:27:19 5:27
254 205 97 GOTERRIS CARRATALA, MANUEL INDEPENDIENTE 0:27:21 5:28
255 206 296 BONET RIPOLLES, SAMUEL INDEPENDIENTE 0:27:29 5:29
256 50 300 SOJO DAVO, ISABEL SME RUNNERS 0:27:37 5:31
257 51 268 ALMELA LOPEZ, LORENA INDEPENDIENTE 0:27:37 5:31
258 207 134 EBRO LOPEZ, JOSE MANUEL ULTRA RUNNERS CASTELLON 0:27:55 5:35
259 52 212 CASALTA SALINAS, CLARA TARONGETES 0:27:55 5:35
260 208 213 CASALTA CHESA, JOSE Mª AMICS DEL TERMET 0:27:56 5:35
261 209 334 JUAN GARCIA, ANDRÉS INDEPENDIENTE 0:27:57 5:35
262 53 310 HENARES CATALAN, MARINELA INDEPENDIENTE 0:27:58 5:35
263 54 261 PARRA FRUCTUOSO, YOLANDA INDEPENDIENTE 0:27:58 5:35
264 210 311 PARRA FRUCTUOSO, DIEGO INDEPENDIENTE 0:27:58 5:35
265 0 238 LLORENS LLOP, ANA INDEPENDIENTE 0:28:17 5:39
266 55 86 GARCIA GUAL, ASUN AMICS DEL TERMET 0:28:27 5:41
267 211 85 GARCIA GUAL, JUAN MANUEL AMICS DEL TERMET 0:28:29 5:41
268 212 15 CUELLAR FAJARDO, MANUEL INDEPENDIENTE 0:28:33 5:42
269 213 426 CASALTA MANRIQUE, VICENTE RUNSUMCORDA 0:28:37 5:43
270 214 370 MARTINEZ OJEDA, DOMINGO HNOS. JARDINERIA CUADROS 0:28:43 5:44
271 56 11 CASAS GALLARDO, MANUELA INDEPENDIENTE 0:28:43 5:44
272 57 312 MARTÍ BAILA, PAOLA TRIVILA 0:28:43 5:44
273 58 253 GUAL ROSELL, PATRICIA INDEPENDIENTE 0:28:46 5:45
274 215 126 MENERO AGUILELLA, JOAQUIN RUNSUMCORDA 0:28:46 5:45
275 59 381 MEZQUITA PARRA, MARISA INDEPENDIENTE 0:29:01 5:48
276 216 436 MARCO SERRANO, JAVIER INDEPENDIENTE 0:29:07 5:49
277 60 289 FERNÁNDEZ PÉREZ, ELENA INDEPENDIENTE 0:29:09 5:49
278 217 440 MOISE, FANLL INDEPENDIENTE 0:29:13 5:50
279 61 386 CATALÁ ALONSO, YASMINA INDEPENDIENTE 0:29:18 5:51
280 218 17 NEBOT VALVERDE, TOMAS C.A. VILA-REAL 0:29:22 5:52
281 62 131 GARCIA MARTINEZ, MAITE AMICS DEL TERMET 0:29:24 5:52
282 219 87 HERNANDEZ MOR, JORDI INDEPENDIENTE 0:29:26 5:53
283 63 225 VAQUER FERRER, LOLES DE MATÍ MAÑANA 0:29:29 5:53
284 64 314 GIL EDO, LOURDES INDEPENDIENTE 0:29:36 5:55
285 65 208 AMORÓS ESCUDERO, ANA MARÍA INDEPENDIENTE 0:29:38 5:55
286 220 74 MIR RUBIO, AGUSTIN TERRA I ASFALT 0:29:43 5:56
287 221 277 MATEU GARDEY, MARC INDEPENDIENTE 0:29:44 5:56
288 222 275 MATEU GARCIA, JUANDE C.A. RUNNING CASTELLON 0:29:45 5:57
289 66 290 FERNÁNDEZ PÉREZ, PAULA INDEPENDIENTE 0:30:02 6:00
290 223 133 RODRÍGUEZ CORTÉS, FRANCISCO JAVIER INDEPENDIENTE 0:30:10 6:02
291 67 353 SABATER ESCRIG, MARCELA INDEPENDIENTE 0:30:11 6:02
292 68 374 IZQUIERDO RODRIGUEZ, YOLANDA INDEPENDIENTE 0:30:16 6:03
293 224 363 BROCH GONZÁLEZ, ALEJANDRO TRICANET 0:30:22 6:04
294 69 366 BALAGUER MORENO, ALEJANDRA INDEPENDIENTE 0:30:22 6:04
295 225 365 MATA CARDA, PAU INDEPENDIENTE 0:30:22 6:04
296 226 433 MONTEIRO ANDRADE, CARLOS INDEPENDIENTE 0:30:28 6:05
297 70 77 SALVADOR FERRER, EVA SME RUNNERS 0:30:30 6:06
298 71 422 GUIMERÀ SEGURA, MARI CARMEN INDEPENDIENTE 0:30:31 6:06
299 227 136 BLANCH MORA, IVAN AMICS DEL TERMET 0:30:57 6:11
300 72 392 DE LA MUÑOZA, MARISA INDEPENDIENTE 0:31:00 6:12
301 73 400 VIDAL MONFERRER, ROSER INDEPENDIENTE 0:31:05 6:13
302 74 92 MARTINEZ, MARINA INDEPENDIENTE 0:31:19 6:15
303 228 91 ORTELLS CABEDO, JORDI INDEPENDIENTE 0:31:19 6:15
304 75 313 MARTINEZ FRUCTUOSO, ELISA INDEPENDIENTE 0:31:20 6:16
305 76 324 RICO SOS, SUSANA CLUB HANDBOL VILA-REAL 0:31:20 6:16
306 77 248 BOIX MIRÓ, MARTA PIXELCOM 0:31:28 6:17
307 229 247 OSUNA GONZALEZ, JOSE MANUEL PIXELCOM 0:31:28 6:17
308 78 5 PESUDO CATALA, BALMA INDEPENDIENTE 0:31:44 6:20
309 79 429 MATEU GUILLAMON, IDELIA KEMAOS 0:31:48 6:21
310 230 428 BERNAT ALBERT, FRANCISCO KEMAOS 0:31:48 6:21
311 80 123 GOÑI GARBAYO, EVA INDEPENDIENTE 0:32:02 6:24
312 231 122 MARZA AVELLANA, MANU INDEPENDIENTE 0:32:02 6:24
313 81 28 BLAZQUEZ PEREZ, TAMARA INDEPENDIENTE 0:32:12 6:26
314 232 249 GARCIA VIA, JAVIER INDEPENDIENTE 0:32:14 6:26
315 82 69 GARCIA MARTINEZ, EVA INDEPENDIENTE 0:32:14 6:26
316 233 184 LLOP PESET, ENRIQUE INDEPENDIENTE 0:32:30 6:30
317 83 183 COPELLO, VERA INDEPENDIENTE 0:32:31 6:30
318 234 385 PINEL BERZOSA, JUAN A. TRIVILA 0:32:40 6:32
319 235 430 GARCIA ESCRIBANO, DAVID INDEPENDIENTE 0:32:40 6:32
320 84 229 LÓPEZ GIRONA, CARMEN INDEPENDIENTE 0:32:47 6:33
321 85 48 GUMBAU DOMINGO, MARIA JOSÉ INDEPENDIENTE 0:34:07 6:49
322 86 199 BROCH VILANOVA, CARMEN INDEPENDIENTE 0:34:07 6:49
323 87 215 ESTEVE, DIANA INDEPENDIENTE 0:34:08 6:49
324 88 347 SÁNCHEZ INIESTA, MªLYDIA CLUB RUGBY CASTELLÓN 0:34:11 6:50
325 89 224 VILANOVA PERIZ, NURIA INDEPENDIENTE 0:34:12 6:50
326 90 348 BAGAN, MARINA CLUB RUGBY CASTELLÓN 0:34:12 6:50
327 91 94 PORTALÉS, MARTA INDEPENDIENTE 0:34:31 6:54
328 92 93 PORTALÉS, DIANA INDEPENDIENTE 0:34:32 6:54
329 236 376 BROCH CALZADO, JESUS INDEPENDIENTE 0:34:55 6:59
330 93 375 VEDRÍ PEIRATS, MARTA INDEPENDIENTE 0:34:56 6:59
331 94 6 JUAN SERRANO, GLORIA INDEPENDIENTE 0:35:54 7:10
332 95 408 PRIETO BALLESTER, TRINI INDEPENDIENTE 0:36:02 7:12
333 96 409 ORENGA BENET, NOELIA INDEPENDIENTE 0:36:07 7:13
335 237 182 AYMERICH MARTÍNEZ, OSCAR INDEPENDIENTE 0:39:48 7:57

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Podeu fer servir aquestes etiquetes i atributs HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>